Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Milton", fåtölj, stomme i krom, 1980-tal, vit skinnklädsel, på hjul, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar
902959
2021-04-15