Kliuchnikov
2021-04-14
902918
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Ballerina, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2020, olja på duk, ca 60x65 cm