Gunnar Nordström Bohuskust
2021-04-17
902893
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Bohuskust II", signerad och daterad GNordström -82, olja på duk, ca 47x56 cm