Madeleine Pyk
2021-04-15
902845
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Komposition, signerad och daterad M Pyk -58, blandteknik, bildmått 8x21 cm