Yrjö Edelmann litografi
2021-04-14
902806
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med veckat papper, signerad samt numrerad 68/150, färglitografi, ca 83x59 cm
Ej examinerad ur ram