Soffbord
2021-04-14
902761
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, 1980-tal, stenkomposit, marmorerat, höjd 53 143x82 cm
Bruksslitage