Ytterfoder
2021-04-24
902691
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av figruscener i underglasyrblått, diameter 17 cm, höjd 16 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter.