Ljusstakar 1 par
2021-04-14
902488
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, förgylld brons, rund fot, urnformade ljuspipor, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm
Ytslitage, smärre nötning på förgyllning