Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANNA PAULI (1864-1940): Motiv från Visby, stämpelsignerad samt daterad 1893 på baksidan, akvarell, ca 10,5x14 cm
Proveniens: Auktion Pauli 1942
902487
2021-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här