Flygförarmärken m/36
2021-05-30
902477
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FLYGFÖRARMÄRKEN, m/36, 2 st, förgylld metall, numrerade 2388 resp 2942, modellen
ritad av hovsilversmeden Erik Fleming, ca 2x7 cm
Enligt uppgift tillhört samma mottagare.
Ingår i specialauktion Vapen