Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, bonad, 1800-talets första kvartal, Regency, svängd genombruten rygg, skuren dekor, längd ca 182, sitthöjd 49 cm
Lagningar
902066
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här