Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO (1893-1982): Komposition, ur Lithograph I, 1972, färglitografi, bildyta innanför passepartout ca 31x24 cm
Mourlot 858
901951
2021-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här