Klubbat för:
9 000 SEK
10 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal, s.k. Hamburgerskåp, stomme i ek, svärtade detaljer samt klotfötter, skurna dekorelement, höjd ca 218, 211x80 cm
Märken, slitage, skador, kompletteringar
901824
2021-04-12