Hatthylla
2021-04-13
901818
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, 1900/2000-tal, ek och metall, höjd ca 46 samt 81x33 cm
Färgavskrap, bruks och åldersrelaterat slitage