Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL OLSSON (1899-1986): Stilleben, signerad Axel Olsson, 109/360, färglitografi, ca 50x29 cm
Zustandsbeschreibung
901567
2021-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner