Slaglåspistol
2021-04-18
901390
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, förändrad från flintlås, stock i björk med stålbeslag, längd ca 28 cm
Slitage och skador, omarbetad