Franklin mint sterlingsilver
2021-04-11
901350
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THE LORDS OF THE SERENGETI, (4), Anthony Jones, The Franklin Mint, väggskulptur, sterlingsilver på träplatta, 1970-tal, stämplar, ca 18x18 cm, väggplattans mått ca 28x28 cm,
Betitlade The Black Rhinoceros, The Leopard, The Lion, The Elephant
Repor