Herend porslin
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HEREND (etabl. 1826), skålar, bordslampa, 4 dlr., porslin, Ungern, 1900-tal, diameter ca 12-31 cm
Kuntoraportti
Gallerskålen med skada, nagg
901294
Päivämäärä:
2021-04-11