Bojan
2021-04-13
901257
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, Kina, 1800-tal, underglasyr blått, höjd ca 16 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage