Hans J. Wegner kombinationsmöbel
Klubbat för:
27 000 SEK
15 000 SEK
HANS J. WEGNER, kombinationsmöbel, 1950-tal, för RY Möbler, Danmark, fanérad i ek, bestående av säng, garderob, skrivbord samt bokhylla, höjd ca 200, längd ca 300 bredd ca 50 cm
Omfattande bruksslitage, repor
900905
2021-04-08