Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-04-08
900901
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinnoporträtt, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 59x47 cm
Färgbortfall