Collier brosch
2021-04-19
900794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, bladliknande formationer, Stockholm 1955, mästarstämpel ej läsbar, längd 45 cm, BROSCH, förgyllt silver, isblå emalj, i form av ett blad, längd 5,5 cm, total vikt ca 51 g
Halsbandets låskläpp med lagning (därav ej läsbar mästarstämpel)