Vas Timo Sarpaneva
2021-04-08
900743
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIMO SARPANEVA, vas, Iittala, Finland, klar glasmassa, signerad och daterad Timo Sarpaneva -66, höjd ca 16 cm