Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 3-sits, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer, ben i teak, längd ca 210, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, märken
900675
2021-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här