Sidobord 1 par
2021-04-08
900584
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDOBORD, 1 par, travertin, 1900-talets andra hälft, höjd 40, 62x62 cm vardera
Nagg