Alpo Jaakola akvarell
2021-04-18
900519
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
ALPO JAAKOLA (1929-1997) liggande modell, signerad samt daterad 1970, akvarell, bildyta 50x70 cm