Kristian Jones
2021-04-07
900484
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTIAN JONES (England): "Babes", signerad och daterad -16, 31/100, digital print, bladmått ca 43x30 cm