Sockerskrin silver
2021-04-10
900442
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, rik dekor samt blommor och bladverk, senska kontrollstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 429 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage