Klubbat för:
3 400 SEK
6 000 SEK
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): I divanen, krita på papper, stämpelsignerad Jon-And, dagmått ca 29x39 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
Ej examinerad ur ram
900395
2021-04-18