Bengt Lindström färglitografi
2021-04-06
900269
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008):Komposition, signerad Lindström, 62/100 färglitografi, bladmått ca 72x52 cm
Något gulnad marginal