Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, mahogny, 1800-talets mitt, biedermeier, svarvade ben, välvd sarg, höjd ca 78, 89x45 cm
Slitage, sprickor
900257
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här