Bordslampa 1900-tal
2021-04-10
900233
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, enligt uppgift från Spanien/Portugal, skärm i plåt, stomme i gjutjärn, höjd ca 57 cm
Bruksslitage, troligen senare bemålning, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad