Venedig 1900-tal
2021-04-10
900158
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, signerad och daterad, olja på duk, ca 25x53 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling