Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-04-07
900151
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fiskare i skymning, 1800-talets slut, olja på duk, ca 12,5x34 cm