Sven Sundbaum 1916
2021-04-10
900136
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN SUNDBAUM (1900-tal): Stilleben, Köksinteriör, signerad och daterad 1916, studie i limmfärg, ca 53x89 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Bristningar