Karin Dahlin gicleéprint
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARIN DAHLIN (född 1975): Swirls, screentryck, signerad Karin Dahlin, daterad 2020, bladstrl 44x36 cm
Kuntoraportti
900104
Päivämäärä:
2021-04-12