Spegel nyrokoko
2021-04-08
900082
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, fasettslipat glas, ca 136x64 cm
Senare bronsering, avslag. lagningar