Anne Nilsson "Celeste"
2021-04-17
900062
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNE NILSSON, 3 st ljusstakar, "Celeste", glas, grön glasmassa med gulddekor, signerade och etikettmärkta, höjd 37 respektive 33 cm.
Smärre slitage.