Vägglampor, 2 st
2021-04-10
900028
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGLAMPOR, 2 st,1900-talets andra hälft, mässingsbas samt snäckformad kupa i glas, ca höjd 20 cm.
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage