Pall
2021-04-07
899942
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALL, 1900-talets andra hälft, betsad furu, sitthöjd ca 33 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage