Ian Rusth färglitografi
2021-04-06
899781
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IAN RUSTH (Sverige, Född 1950): Interiör med enhörning, signerad, AP, färgetsning, bildmått ca 15x19 cm, rammått ca 37x41 cm