Roland Svensson
2021-04-05
899752
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsvinter, signerad Roland S, numrerad 74/100, färglitografi, bildmått 27x39 cm