Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, Scapa, Rydaholm, 1900-tal, lösa plymåer, klädsel i kretongtyg, gungbar fåtölj, soffans längd ca 210, sitthöjd 44 cm
Slitage, mindre skador på klädsel
899730
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här