Golvurna Kina 1900-tal
2021-04-06
899725
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVURNA, Kina, 1900-tal, porslin, blåvit dekor, höjd ca 76 cm
Skada, lagningar