Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-04-05
899684
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Villträdgård, signerad och daterad 1902, olja på duk, 62x80 cm
Krackeleringar