Figuriner Kina
2021-04-17
899636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
FIGURINER, 1 par, ämbetsmän, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 40,5-41,5 cm.
Nagg, i övrigt mindre bruksslitage.