Bengt Lindström litografi
2021-04-05
899497
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 89/99, färglitografi, bladmått ca 53x76 cm