Klubbat för:
20 000 SEK
10 000 SEK
LARS LERIN (född 1954): Kustmotiv, skickad som vykort (ett tryck av det senare sitter på baksidan av monteringen), signerad Lars L, akvarell ca 14,5x17 cm
899485
2021-04-04