Roland Svensson
2021-04-05
899484
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S, numrerad 83/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm
Ej examinerad ur ram