Roland Svensson
2021-04-05
899452
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 196/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm
Ej examinerad ur ram